Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Pomocnicy PGE GKS "wuefistami" (zdjęcia)

509007196.JPG Trwa akcja "Stop zwolnieniom z WF-u", podczas której sportowcy bełchatowskich klubów zachęcają uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach wychowania fizycznego. Tym razem zawodnicy PGE GKS odwiedzili SP nr 13 w Bełchatowie.


Podczas czwartkowej wizyty w "trzynastce" w rolę nauczycieli WF weszli dwaj pomocnicy górniczego klubu: Kamil Poźniak i Michał Renusz przeprowadzając urozmaicone zajęcia dla uczniów, głównie z piłki nożnej. Po zajęciach giekaesiacy rozdali wszystkim pamiątkowe gadżety i przekazali zaproszenia na mecz z Wisłą Płock.

"Stop zwolnieniom z WF-u" to prowadzona od jesieni minionego roku na szeroką skalę akcja promocji wychowania fizycznego w obliczu zagrożenia nowego pokolenia dzieci i młodzieży otyłością. Wyniki badań wskazują, że polskie dzieci tyją najszybciej w Europie, a to między innymi dlatego, że są również najmniej aktywne w Europie.

Program wprowadziło w życie Ministerstwo Sportu i Turystyki. Na naszym terenie patronat nad akcją koordynowaną przez Bełchatowski Szkolny Związek Sportowy objął Prezydenta Miasta Bełchatowa. W ramach akcji w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbywają się m.in. specjalne lekcje z udziałem sportowców.

Zdjęcia: Sebastian Sobczak i Michał Antczak

KLIKAJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.