GKS "Bełchatów" S.A. - Kontakt
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS "Bełchatów" S.A.
97-400 Bełchatów, ul. Sportowa 3
tel. (44) 635 03 55,
tel./fax (44) 635 07 91
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Regon: 592166549
NIP: 769-19-67-635
Nr. konta: 70 1440 1257 0000 0000 0213 1827
www.gksbelchatow.com

 

Sekretariat Zarządu
Judyta Korenik gks[at]gksbelchatow.com 121

 

Kierownik Klubu
Mariusz Puchalski m.puchalski[at]gksbelchatow.com 123

 

Rzecznik Prasowy
Michał Antczak rzecznik[at]gksbelchatow.com 131

 

Dyrektor ds. marketingu
Beata Dechnik b.dechnik[at]gksbelchatow.com 142

 

Specjalista ds. marketingu
Sebastian Sobczak s.sobczak[at]gksbelchatow.com 131

 

Główna Księgowa
Anna Szpak-Frątczak a.szpakfratczak[at]gksbelchatow.com 124

 

Specjalista ds. księgowo-finansowych
Kamila Resterna-Skupińska finanse[at]gksbelchatow.com 135
Renata Skrzypczyńska - 135

 

Specjalista ds. personalnych
Anita Glapińska kadry[at]gksbelchatow.com 135

 

 
     

 

Pracownik administracyjny
     
Maciej Bojanowski m.bojanowski[at]gksbelchatow.com 134
Piotr Chrzanowski - 126

 

Kierownik I drużyny
Dariusz Marzec d.marzec[at]gksbelchatow.com 129

 

Sekcja zapaśnicza
Janusz Włastowski gks[at]gksbelchatow.com 121
Andrzej Olczyk gks[at]gksbelchatow.com 121

 

Psychopedagog
Anna Mróz a.mroz[at]gksbelchatow.com -

 

Koordynator ds. młodzieży
Krystian Kierach k.kierach[at]gksbelchatow.com 129

 

Punk Obsługi Kibica
Emil Chłód pok[at]gksbelchatow.com 693 36 44 66

 

Informatycy
    -
Mariusz Morawski m.morawski[at]gksbelchatow.com -

 

Grupa Gospodarcza
Urszula Smuga - 143
Dorota Sobaniec - 143
Barbara Korenik - 143
Marceli Bartosiak - -
Jarosław Jakóbczak - -
Dariusz Kowalski - -
Radosław Drogosz - -
Tomasz Filipiak - -

 

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.