Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Zakupu biletu dokonujemy poprzez wejście na stronę www.bilet.gksbelchatow.com.

Osoby, które z różnych względów nie posiadają loginu i hasła, mogą je otrzymać bądź odzyskać w Punkcie Obsługi Kibica lub punkcie kasowym (w dniu meczu).

Przypominamy, że możliwość zakupu biletu przez aplikację internetową mają te osoby, które po zalogowaniu w menu "Mój profil" wypełniły pola dodatkowe, m.in. adres e-mail oraz zamieszkania, niezbędne do dokonywania przelewów. Obowiązkowe do tego dane można także uzupełnić w Punkcie Obsługi Kibica.

W aplikacji zostały wprowadzone trzy istotne zmiany (20 października 2011 r.), którą mają za zadanie ułatwić proces zakupu wejściówek:

1. Możliwość zarezerwowania oraz zakupu z jednego konta kilku biletów (maksymalnie 5 wejściówek). By skorzystać z tej możliwości osoba nabywająca bilety musi podać nazwisko i nr PESEL osób, dla których chce nabyć wejściówkę .Te osoby muszą oczywiście posiadać Karty Kibica i conajmniej raz weszły przy ich wykorzystaniu na stadion.
Dla przykładu kibic X po wejściu na aplikację dokonuje rezerwacji czterech wejściówek dla swojej rodziny na miejsca obok siebie.
Po wniesieniu opłaty te pozostałe osoby mają już nabity bilet na swoje Karty Kibica.

2. Możliwość zmiany miejsca już po zakupie biletu (bez względu czy dokonanego w kasie czy przez aplikację), np. z sektora A1 na C4.

3. Możliwość samodzielnego wydrukowania potwierdzenia zakupionego biletu/karnetu (z danymi o meczu i wybranym miejscu na stadionie).

Oto instrukcja, jak kupić bilet na mecz GKS dzięki aplikacji www:


1. Logujemy się na nasze dane, które otrzymaliśmy wraz z zakupem pierwszego biletu w punkcie kasowym. Wchodzimy w zakładkę "imprezy", wybieramy interesujący nasz mecz i klikamy guzik "rezerwuj" przy wybranej imprezie.

2374467308.jpg

2. Po dokonaniu rezerwacji przechodzimy do zapłaty za bilet. W tym celu z bocznego menu wybieramy przycisk "moje bilety". W chwili obecnej na ekranie widzimy imprezy, jakie zostały przez nas zarezerwowane. Aby zapłacić za dany bilet zaznaczamy "zapłać przelewem" przy wybranej imprezie.

3391554620.jpg

3. Następnie klikamy guzik "Płatności przez serwis Przelewy24".

4148637068.jpg

4. Teraz na stronie widzimy mecz, jaki wybraliśmy i za jaki chcemy zapłacić oraz kwotę, która jest należna. W naszym przykładzie jest to mecz PGE GKS - Korona a kupujemy bilet dla kobiety (5 zł)

1164439964.jpg

5. Kolejnym krokiem jest wybranie banku, w którym posiadamy konto internetowe i z którego będziemy płacić (w tym przypadku będzie to iPKO). Na dokonanie transakcji mamy 15 minut.

2013780012.jpg

6. Teraz logujemy się na nasze konto bankowe.

1067950844.jpg

7. Po zalogowaniu pozostaje nam tylko wpisać "Dodatkowy opis", gdzie byśmy polecili wpisanie naszego imienia i nazwiska, po chwili naciskamy OK, przechodzimy do okienka, gdzie wpisujemy kod jednorazowy przelewu i klikamy ok.

46631756.jpg

8. Po dokonanej transakcji wyświetli się komunikat z informacją, że za chwilę zostaniemy przeniesieni do strony serwisu Przelewy24. Prosimy o niezamykanie okna z serwisem przelewy24, tylko na poczekanie, aż przeniesie nas dalej do serwisu Bilet.

2157386909.jpg

Pytania i odpowiedzi:
W razie jakichkolwiek pytań odnośnie płatności i serwisu "bilet.gksbelchatow.com" prosimy kontaktować się drogą mailową pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , w tytule wpisując "Bilet przez www".

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.