Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Jacek Krzynówek na koszalińskiej licytacji

Czytaj więcej...Dyrektor sportowy GKS "Bełchatów" S.A. Jacek Krzynówek uczestniczył w niedzielę w wyjątkowym koncercie charytatywnym i licytacji na rzecz chorego na białaczkę młodego piłkarza Damiana Kucaba.

Bal i koszulka dla małej Julii

Czytaj więcej...Górniczy klub przekazał koszulkę meczową z autografami zawodników pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów oraz zachęca do udziału w wielkim charytatywnym balu.

Koszulki dla Ani i Nadii, na WOŚP i na paczki

Czytaj więcej...Kolejne wartościowe produkty związane z PGE GKS Bełchatów zostały przekazane na różnego rodzaju akcje charytatywne. Na licytacje trafiły m.in. koszulki z autografami pierwszej drużyny.

Włączamy się w pomoc dla Arka Papugi

Czytaj więcej...Już wkrótce ruszą internetowe aukcje, z których dochód ma być przeznaczony na leczenie Arkadiusza Papugi. Przekazaliśmy na ten cel koszulkę i piłkę z autografami zawodników i trenerów pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.