Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Giekaesiacy na otwarciu "orlika" w Ręcznie

1436369139.JPG

Oddalone o nieco ponad 50 km od Bełchatowa Ręczno miało dziś swoje święto, w którym udział wzięli także przedstawiciele PGE GKS Bełchatów. Nasz klub ma w tej miejscowości wielu fanów, tym milej było udać się tam na otwarcie "orlika".


Do Ręczna obok prezesa GKS Marcina Szymczyka pojechali zawodnicy pierwszej i drugiej drużyny "Brunatnych": Rafał Dzierbicki, Mikołaj Grzelak, Piotr Witasik, Łukasz Wroński, Jakub Paluszkiewicz, Szymon Stanisławski, Krystian Stolarczyk oraz Paweł Zięba.

Po uroczystym otwarciu kompleksu boisk sportowych w ramach programu "Moje boisko - Orlik 2012" oraz występach artystycznych dzieci i młodzieży miejscowego zespołu szkół na plac gry weszły drużyny Ręczna i GKS Bełchatów. Po początkowym prowadzeniu gospodarzy, do roboty wzięli się nasi reprezentanci, którzy ostatecznie rozstrzygnęli to pokazowe spotkanie na swoją korzyść.

Po emocjach sportowych giekaesiacy spotkali się z uczniami w sali gimnastycznej, gdzie można było porozmawiać o życiu piłkarza, zrobić wspólne zdjęcia i zebrać autografy. Na ręce dyrektora szkoły prezes Marcin Szymczyk przekazął koszulkę meczową PGE GKS Bełchatów z autografami zawodników, gadżety klubowe oraz zaproszenie na ostatni mecz sezonu z Jagiellonią. Swój przyjazd zapowiedziała już blisko setka kibiców z Ręczna.

Foto: Sebastian Sobczak

KLIKNIJ STRZAŁKAMI "<" (POPRZEDNIE) I ">" (NASTĘPNE)

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.