Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Ferie z warsztatami medialnymi (zdjęcia)

3083832414.pngDrugi dzień Ferii z GKS Bełchatów "Zdrowo i wesoło" przyniósł nowe atrakcje dla ich młodych uczestników. Tym razem nasi feriowicze mogli poczuć się jak dziennikarze.


Warsztaty z udziałem Patryka Rachwała, Pawła Lenarcika i Łukasza Wrońskiego poprowadziła redakcja GKS TV. Dzieci miały okazję przeprowadzać wywiady z zawodnikami PGE GKS Bełchatów a następnie role się zamieniały. Rozmowę z naszymi sympatykami przeprowadził także dziennikarz Radio Eska.

Poza tymi zajęciami dzieci miały także możliwość spędzić dużo czasu z zawodnikami, z którymi rozmawiali na wiele tematów i rozegrali mecze. Były oczywiście autografy w specjalnych zeszytach i wspólne zdjęcia.

Na koniec dnia uczestnicy Ferii z GKS Bełchatów otrzymali drobne upominki przekazane przez sponsorów a następnie udali się na ciepły posiłek.

W środę Ferie z GKS Bełchatów przenoszą się na jeden bardzo aktywny dzień do hali przy 1 Maja!

Fot. Michał Antczak
Scenariusz  PDF  DOC

PATRONI:

 

 

 

PARTNERZY:

 

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.