Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS Bełchatów na Forum (zdjęcia)

2464485458.pngBlisko 130 firm i 250 uczestników wzięło udział w I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego, które odbyły się w Hotelu "Wodnik". W dwudniowym forum swoją obecność zaznaczył także nasz klub.


"Brunatni" mieli w głównym pasażu swoje stanowisko, przy którym można było m.in. zapoznać się z ofertą handlową klubu kierowaną do przedsiębiorców. Forum było także okazją do bezpośrednich rozmów z prezesem zarządu, Krzysztofem Nowickim i dyrektorem sportowym Jackiem Krzynówkiem. Na koniec pierwszego dni licznie zgromadzeni uczestnicy obejrzeli dynamiczną prezentację GKS Bełchatów jako sportowej marki regionu.

I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego było głównie adresowane do przedsiębiorców z naszego powiatu. Na wydarzenie złożyły się prezentacje i panele dyskusyjne w czterech zasadniczych dziedzinach: przedsiębiorczość, innowacja i technologie, współpraca terytorialna, społeczeństwo.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem forum był Waldemar Wyczachowski, starosta bełchatowski. Partnerami forum byli: Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie, Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów, Fundacja Rozwoju Gminy Zelów. Udział w forum wzięły delegacje ze Słupska, Kętrzyna, Stalowej Woli, Soleczników z Litwy, Żółkwi z Ukrainy i Berchtesgaden z Niemiec. Regiony partnerskie pochwaliły się potencjałem i pomysłami na wspieranie świata biznesu. Swoją obecnością forum zaszczycili także parlamentarzyści.

Fot. Michał Antczak

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.