Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Dzień Przytulania na zdjęciach

4022083368.pngW niedzielne popołudnie klienci bełchatowskiej Galerii Olimpia mieli okazję do wyjątkowego świętowania Międzynarodowego Dnia Przytulania. Zaskoczeni mieszkańcy spotkali się bowiem z sympatycznymi maskotkami.


Z inicjatywy jednego ze sponsorów górniczego klubu, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Bełchatowie, na spotkanie z gośćmi galerii wyszły maskotki PEC Bełchatów - Miś polarny i PGE GKS Bełchatów - Mamut, z którymi można się było poprzytulać, zrobić zdjęcia i skosztować słodkich krówek od obu spółek.

Miś i Mamut zachęcały mieszkańców do okazywania innym bezinteresownej życzliwości i przypominać o gestach, które budują bliskość i są wyrazem poczucia bezpieczeństwa i wzajemnej akceptacji. Przytulanie to bowiem najprostszy sposób, by podarować drugiemu człowiekowi trochę ciepła. A ciepło to coś więcej niż tylko temperatura.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia

Fot. Michał Antczak

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.