Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Pierwsze "Urodziny marzeń" za nami (zdjęcia)

4076266712.pngW czwartkowe popołudnie na GIEKSA Arenie odbyły się pierwsze w historii GKS Bełchatów "Urodziny marzeń", podczas których jubilat mógł nie tylko bawić się z swoimi przyjaciółmi, ale także spotkać z piłkarzami.


Najnowsza propozycja klubu dla kibiców wystartowała z mocnym przytupem, bo na urodziny 8-letniego Wiktorka przyszło dwudziestu małych gości, którzy mieli do dyspozycji pięknie przystrojoną w klubowe barwy Salę VIP na Trybunie Rodzinnej.

Podczas dwugodzinnych urodzin dzieci brały udział w różnych zabawach, w tym grając w popularne "piłkarzyki" i biegając po wielkiej sali za piłką i balonami. W trakcie imprezy do urodzin dołączyli dwaj zawodnicy pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów Damian Szymański i Paweł Lenarcik, którzy m.in. składali autografy i pozowali do zdjęć.

Sił do zabawy dzieciom dodawały m.in. soczyste jabłka podarowane przez Akademię Przedszkolaka "Jabłuszko" oraz krówki-Mamutki od firmy "Majami". Organizatorzy zabawy otrzymali także kupon na pizzę od Restauracji "Ricco" w Bełchatowe oraz trzy zaproszenia na mecz PGE GKS Bełchatów - Rozwój Katowice i prezentową paczkę od górniczego klubu.

Najważniejszym punktem programu był jednak piękny, piłkarski tort przygotowany przez "Degustacja Pracownia Cukiernicza Rodziny Zakrzewskich". Nasz jubilat nie miał problemu ze zdmuchnięciem wszystkich świeczek a my mamy nadzieję, że jego marzenie się jak najszybciej spełni.

A już dziś na GIEKSA Arenie kolejna impreza urodzinowa dla młodych kibiców PGE GKS Bełchatów!

Fot. Michał Antczak

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.