Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Z SP1 na Sportową 3 (zdjęcia)

3432559431.JPGWe wtorkowe przedpołudnie GIEKSA Arenę odwiedziła grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie. Nasi goście mieli zapewnionych kilka niespodzianek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej wizyty.


Spotkanie w ramach kampanii "GKS Bełchatów łączy" było dla pierwszoklasistów pierwszą w życiu okazją do tak bliskiego zapoznania się ze stadionem. Uczniowie "jedynki" zwiedzili m.in. szatnię pierwszego zespołu, gdzie towarzyszył im bramkarz Maciej Krakowiak, wykusz z widokiem na cały stadion czy magazyn ze sprzętem i historycznymi koszulkami. Podczas spaceru klubowymi korytarzami nasi goście spotkali się z trenerem Rafałem Ulatowskim a następnie Mamutem, który odprowadził ich do Sektora Rodzinnego. Tam odbyła się nauka przyśpiewek i dopingu przy wykorzystaniu sektorowego bębna. Na koniec tego miłego spotkania dzieci otrzymały od klubu pyszne jabłka i krówki-mamutki, a także zeszyty, malowanki i plany lekcji.

Mamy nadzieję, że już podczas meczu PGE GKS Bełchatów z Wigrami Suwałki (17 października, godz. 17), nasi dzisiejsi goście, zgodnie z obietnicą, pojawią się w Sektorze Szkolnym, który jest świetnym miejscem do zabawy i oglądania meczów dla całych rodzin. Zapraszamy!

Fot. Michał Antczak

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.