Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Turniej Bestgum Polska za nami

340993568.JPGW sobotnie przedpołudnie na sztucznym boisku za halą widowiskowo-sportową odbył się czwarty turniej piłkarski o Puchar Prezesa Bestgum Polska - jednego ze sponsorów naszego klubu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.


W turnieju wzięło udział osiem zespołów reprezentujących poszczególne wydziały spółki, a najlepszym z nich okazał się Wydział Robót Górniczych, który w finale pokonał Wydział Produkcji Krążników. Na trzecim miejscu uplasował się Wydział Wulkanizacji Zewnętrznej.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Michała Dworzyńskiego a najlepszym bramkarzem został Łukasz Skóra.

Turniej oraz ceremonię jego zakończenia oprócz Prezesa Zarządu Bestgum Polska Pana Macieja Orłowskiego uświetnili swym udziałem również Prezes Zarządu GKS „Bełchatów” S.A. Krzysztof Nowicki oraz Dyrektor Sportowy Jacek Krzynówek. Przedstawiciele naszego klubu podziękowali uczestnikom turnieju za emocjonującą rywalizację piłkarską i zaprosili wszystkich uczestników na GIEKSA Arenę na mecz PGE GKS Bełchatów – GKS Katowice.

Fot. Sebastian Sobczak

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.