Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

GKS na Giełdzie Wiedzy i Nauki (zdjęcia)

3954924347.JPGEdukacja poprzez sport, przedstawienie oferty szkoleniowej i promocja klubu – temu przyświecała obecność reprezentacji GKS Bełchatów w weekendowej Giełdzie Wiedzy i Nauki.


W minioną sobotę w Galerii Olimpia odbyła się III już edycja giełdy, w której nie mogło zabraknąć GKS Bełchatów. Nasz klub szkoli i edukuje sportowo dzieci i młodzież już od ponad 30 lat, dzięki czemu każdego roku kilkuset adeptów piłki nożnej i zapasów uczęszcza na treningi, startuje w zawodach, turniejach i rozgrywa mecze.

W czasie swojej obecności w Galerii Olimpia zaprezentowali się zawodnicy grup młodzieżowych GKS Bełchatów, którzy osobiście zachęcali do dołączenia do „Brunatnych”, zarówno w roli piłkarzy, jak i kibiców. Przy naszym stanowisku każdy mógł porozmawiać o naborze do grup i warunkach treningowych. Szczegółowych informacji udzielali trenerzy poszczególnych roczników.

Galerię odwiedził także Mamut-maskotka klubu, który rozdawał dzieciom jabłka przygotowane przez Sektor Rodzinny oraz zaproszenia na kolejny mecz naszej drużyny z GKS Katowice (5 września o godz. 15).

Uczestnicy giełdy mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie wiedzy o GKS Bełchatów, w którym do wygrania były cenne nagrody ufundowane prze nasz klub.

Wydarzeniem dnia była niewątpliwie wizyta Jacka Krzynówka, którego obecność na Giełdzie Wiedzy i Nauki wywołała niemałe poruszenie wśród uczestników eventu. Obecność byłego reprezentanta Polski była doskonałą okazją dla kibiców, by zrobić sobie z nim zdjęcie, wziąć autograf, a także  porozmawiać z nim o jego sukcesach sportowych oraz o pracy w GKS Bełchatów.

Fot. Anna Mróz, Adrian Więcewicz, Michał Antczak

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.