Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Fotoreportaż z niecodziennej wyprawy "Brunatnych"

3127484182.JPGPodróż w dół potężnej "dziury" i kolosalna, przemieszczająca się majestatycznie 80-metrowa koparka nad głowami - tej wyprawy długo nie zapomną reprezentanci PGE GKS Bełchatów, którzy przed inauguracją sezonu odwiedzili naszą Kopalnię Węgla Brunatnego.


Po środowym treningu i wspólnym obiedzie drużyna "Brunatnych" wraz z przedstawicielami klubu wyjechała do siedziby PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów. Tam podczas specjalnej prezentacji giekaesiacy poznali najważniejsze fakty dotyczące kopalni, historii i przyszłości wydobycia węgla brunatnego oraz nierozerwalnych związków z naszym klubem.

Po projekcji w popularnym "Pentagonie" zespół wyjechał do wyrobiska w Chabielicach (pole "Szczerców"), gdzie pierwszy przystanek miał miejsce niemal bezpośrednio pod ogromnym kołem czerpakowym koparki SchRs 4000 (44) - największej tego typu maszynie w całej kopalni. Drużyna miała okazję zobaczyć i poczuć jak ten kolos się przemieszcza poznając z bliska jego potęgę. Po raz drugi nasza ekipa zatrzymała się przy innej wielkiej koparce, która właśnie zdejmowała nadkład a jednym z jej operatorów okazał się nasz były zawodnik.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z podróży "do źródeł" nowej drużyny PGE GKS Bełchatów i jednocześnie dziękujemy wszystkim pracownikom kopalni, którzy sprawili, że ta wyprawa będzie bardzo miło wspominana.

Fot. Michał Antczak

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.