Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Podziel się piłkarskimi wspomnieniami

3328893393.JPGKomitet Organizacyjny Obchodów 85-lecia piłki nożnej w Bełchatowie zaprasza serdecznie do włączenia się mieszkańców miasta i regionu do stworzenia wyjątkowej wystawy, której tematyką będzie historia rodzimego futbolu.


Na przełomie maja i czerwca w Muzeum Regionalnym odbędzie się specjalna wystawa będąca częścią obchodów jubileuszu 85-lecia piłki nożnej w Bełchatowie. W ramach ekspozycji zaprezentowane mają być m.in. archiwalne zdjęcia i przedmioty związane z początkami "kopanej" w naszym mieście i dalszą jej historią aż po dziś.

Komitet Organizacyjny Obchodów, w skład którego wchodzą przedstawiciele Urzędu Miasta Bełchatowa, GKS "Bełchatów" S.A. oraz Stowarzyszenia Oldboy GKS Bełchatów, zaprasza do podzielenia się ciekawymi fotografiami i przedmiotami związanymi z bełchatowskimi klubami i organizacjami od 1929 roku.

Punktem zbiorczym, do którego można dostarczać wypożyczane eksponaty wraz z opisem osoby/instytycji, która je przekazuje, jest siedziba GKS "Bełchatów" S.A. (pokój nr 35 lub sekretariat). Czekamy na Państwa do 30 kwietnia b.r.

 

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.