Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Wnioski akredytacyjne na rundę wiosenną

690050961.pngBiuro prasowe GKS "Bełchatów" S.A. informuje, iż trwa przyjmowanie wniosków o stałe akredytacje dziennikarskie na mecze PGE GKS Bełchatów w rundzie wiosennej sezonu 2015/16.


Tradycyjnie prosimy, aby o akredytacje stałe ubiegały się tylko te osoby, które często współpracują z naszym klubem i planują pracę podczas większości meczów w rundzie wiosennej. Uprzejmie informujemy, iż dziennikarze/ fotoreporterzy, których wnioski zostaną zweryfikowane negatywnie, będą mogli ubiegać się o akredytacje jednorazowe na wybrane mecze PGE GKS.

Wnioski można przesyłać w nieprzekraczalnym terminie 6 marca. Pełną informację nt. akredytacji, zasad pracy podczas meczów oraz wnioski do ściągnięcia przedstawiciele redakcji znajdą TUTAJ (dział "Dla mediów").

Pierwszy mecz na GIEKSA Arenie odbędzie się 12 marca o godz. 17 a rywalem "Brunatnych" będzie Chrobry Głogów.

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.