Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najbliższy mecz:
22. kolejka I ligi
ul. Gdańska 163
20.03.2016 r. 12:45

Zawisza

Bydgoszcz

-

PGE GKS

Bełchatów

Ferie z GKS Bełchatów rozpoczęte (zdjęcia)

2376724944.pngW poniedziałek rozpoczęły się pierwsze w historii górniczego klubu Ferie z GKS Bełchatów "Zdrowo i wesoło". Przez trzy godziny grupa naszych feriowiczów spędziła miło czas w świecie GKS.


Pierwszy z pięciu dni feriowych rozpoczął się od informacji organizacyjnych i wzajemnego się zapoznania całej grupy. A dziś byli z nami: Miriam, Jasiu, Piotrek, Kuba, Oliwier, Oskar, Kacper, Szymon, Filip, Tymoteusz, Kubuś, Jonasz i Oliwierek.

Podczas zajęć dzieci m.in. rozegrały mecz w piłkę nożną, śpiewały karaoke, rywalizowały w zawodach w żyrafowe limbo i grały w popularne "piłkarzyki". Najważniejszym punktem poniedziałku była wizyta piłkarzy pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów Macieja Krakowiaka, Václava Cverny i Cezarego Demianiuka, którzy odpowiadali na liczne pytania dzieci, opowiadali o swojej sportowej karierze, rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.

Na koniec pierwszego dnia uczestnicy Ferii z GKS Bełchatów otrzymali drobne upominki przekazane przez sponsorów a następnie udali się na ciepły posiłek.

Jutro kolejna porcja emocji na GIEKSA ARENIE!

Fot. Michał Antczak
Scenariusz  PDF  DOC

PATRONI:

 

 

 

PARTNERZY:

 

GKS-Wisla Plock

Punkt Obsługi Kibica (ul. 1 Maja - t. południowa)

14 - 20.03. nieczynny
693-364-466 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tabela I ligi

 

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY


PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY
belsport

© 2005-2013 GKS "Bełchatów" Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: Arkadiusz Modliński.